Producent urządzeń i linii technologicznych                            KONTAKT : tel. +48 32 282 65 03       FAX +48 32 289 60 13     e-mail: bitech@bitech.net.pl

 

Przedstawiciel i Partner Techniczny

Eirich Sinto JÖST Laempe ABP FAT

 

 

Kontakt

Producent urządzeń i linii technologicznych

BITECH Sp. z o.o.

Adres:

41-902 Bytom              ul.Krucza 2        

 

Tel. Centrala:

+48 (32)282 65 03

Aktualności

Wrzesień 2016

Międzynarodowe Targi METAL 2016 - Kielce

W dniach 20 do 22.09.2016 r. odbyła się XXI edycja Targów METAL w Kielcach.

Przedsiębiorstwo nasze wspólnie z partnerami niemieckimi:

przyjmowaliśmy naszych gości na stoisku nr E25.

Oprócz podtrzymania dotychczasowych kontaktów z naszymi partnerami biznesowymi, nawiązane zostały nowe kontakty, które mamy nadzieję zaowocują współpracą biznesową. Dotyczy to naszego Przedsiębiorstwa, jak również naszych niemieckich partnerów.

Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć przedstawiających atmosferę panującą na naszym stoisku.

Międzynarodowe Targi METAL 2016 - Kielce Międzynarodowe Targi METAL 2016 - Kielce Międzynarodowe Targi METAL 2016 - Kielce

Międzynarodowe Targi METAL 2016 - Kielce Międzynarodowe Targi METAL 2016 - Kielce Międzynarodowe Targi METAL 2016 - Kielce

 

Luty 2016

Nowość. Odlewnie polskie - Starachowice

Przedsiębiorstwo nasze wspólnie z firmą Heinrich Wagner SINTO Maschinenfabrik GmbH w ramach Konsorcjum w którym BITECH P.U.I.L.T. Sp. z o.o. był liderem, zrealizowało inwestycję w Odlewniach Polskich S.A. pod nazwą:

Zwiększenie wydajności wraz z wymianą maszyny formierskiej w automatycznej linii formierskiej wraz z maszynami towarzyszącymi.

Zostały dotrzymane wszystkie parametry techniczo-technologiczne.

Pomimo bardzo krótkiego terminu przeznaczonego na demontaż i montaż, Protokół Odbioru Końcowego został podpisany w terminie o tydzień krótszym niż zakładała umowa.

Praca nasza została doceniona o czym świadczy zamieszczony poniżej List Referencyjny.

Więcej zdjęć ze zrealizowanej inwestycji pokazujemy z zakładce Galeria.

Odlewnie polskie - Starachowice Odlewnie polskie - Starachowice Odlewnie polskie - Starachowice

Odlewnie polskie - Starachowice Odlewnie polskie - Starachowice

 

Grudzień 2015

Kopalnia Piasku KOTLARNIA

W dniu 02.11.2015 r. nasze Przedsiębiorstwo przekazało do eksploatacji "Linię technologiczną suszenia, przesiewania i magazynowania piasku" w Kopalni KOTLARNIA.

Inwestycja została zrealizowana sprawnie i terminowo wspólnie z holenderską firmą TEMA (producent suszarnia fluidalnej) i niemiecką GKM (producent przesiewaczy). Przedsiębiorstwo nasze było Generalnym Wykonawcą Inwestycji.

Poniżej zamieszczamy pismo referencyjne naszego Klienta oraz zdjęcia. Więcej materiału fotograficznego z różnych etapów inwestycji można zobaczyć w zakładce Galeria.

Kopalnia Piasku KOTLARNIA Referencje KOTLARNIA Kopalnia Piasku KOTLARNIA

Kopalnia Piasku KOTLARNIA Kopalnia Piasku KOTLARNIA

 

Czerwiec 2015

Międzynarodowe Targi GIFA w Dusseldorfie

W dniach od 16 do 20 czerwca odbyły się Międzynarodowe Targi GIFA 2015.

Podczas Targów odbyliśmy wiele interesujących rozmów z przedstawicielami dotychczasowych naszych Klientów, jak również nawiązaliśmy nowe kontakty, które zaowocowały podpisaniem kontraktów, lub stworzone zostały możliwości współpracy w przyszłości.

W każdym przypadku są to inwestycje, które będą realizowane wspólnie z naszymi niemieckimi partnerami, czyli firmami: Maschinenfabrik Gustav Eirich, Heinrich Wagner SINTO, ABP Induction Systems, Laempe Mössner Sinto, Förder - und Anlagentechnik (FAT), JÖST.

Bardzo interesującą sprawą jest fakt wejścia w struktury SINTO producenta strzelarek, firmy Laempe. Dlatego też obecnie pełna nazwa to Laempe Mössner Sinto GmbH.

Podczas tych Targów na stoisku było już prezentowane nowe logo firmy.

Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć stoisk naszych partnerów.

Dużo więcej zdjęć z Targów można zobaczyć w zakładce GALERIA.

Międzynarodowe Targi GIFA w Dusseldorfie Międzynarodowe Targi GIFA w Dusseldorfie Międzynarodowe Targi GIFA w Dusseldorfie

Międzynarodowe Targi GIFA w Dusseldorfie Międzynarodowe Targi GIFA w Dusseldorfie Międzynarodowe Targi GIFA w Dusseldorfie

 

Styczeń 2015

Kooperacyjno – przedstawicielska umowa z niemiecką firmą Förder - und Anlagentechnik (FAT)

W styczniu 2015 roku została podpisana umowa kooperacyjno – przedstawicielska z niemiecką firmą FAT.

FAT jest producentem linii technologicznych formowania w masach samoutwardzalnych oraz regeneracji mas samoutwardzalnych.

Naszym wspólnym celem jest realizacja inwestycji dla potrzeb w głównej mierze odlewnictwa na terenie rynku polskiego.

Producentów tego typu urządzeń technologicznych jest na świecie bardzo wąskie grono. Tym bardziej nasze wspólne działanie na rynku polskim jest właściwe i oczekiwane przez odlewnie.

Więcej szczegółów możecie Państwo znaleźć w zakładce – Formowanie w masach samoutwardzalnych i regeneracja mas formierskich i rdzeniarskich.

 

Listopad 2014

Exide Technologies S.A. w Poznaniu

W listopadzie 2014 roku Przedsiębiorstwo nasze przekazało do eksploatacji: Instalację przygotowania mas ołowiowych z dwoma mieszarkami próżniowymi firmy Eirich typu RV 11 VAC.

Sukcesem zakończyła się realizacja inwestycji w połączeniu z firmami: niemieckimi, hiszpańskimi i amerykańskimi, mająca na celu uruchomienie linii technologicznej do produkcji akumulatorów.

Naszym zadaniem było zrealizowanie linii technologicznej do produkcji pasty negatywnej i pozytywnej, służących do produkcji anod i katod we wszystkich akumulatorach produkowanych przez EXIDE Technologies.

Ciąg technologiczny został oparty na mieszarkach próżniowych produkcji firmy Maschinenfabrik Gustav Eirich.

Zastosowane zostały najnowsze technologie dostępne w świecie.

Materiał zdjęciowy możecie Państwo zobaczyć w zakładce GALERIA – EXIDE.

Exide Technologies S.A. w Poznaniu Exide Technologies S.A. w Poznaniu Exide Technologies S.A. w Poznaniu

Referencje

 

Wrzesień 2014

Międzynarodowe Targi METAL 2014 - Kielce

BITECH Producent Urządzeń i Linii Technologicznych wspólnie z niemieckimi partnerami: SINTO HWS, Maschinenfabrik Gustav Eirich, Kuttner, ABP i Laempe wziął udział w jubileuszowych XX Targach METAL.

Na naszym stoisku gościliśmy nie tylko przedstawicieli odlewni, ale również Klientów z innych branż przemysłu polskiego.

Realizacja inwestycji dla Klientów w branżach po za odlewnictwem jest możliwa dzięki współpracy z naszym partnerem technicznym i handlowym, a mianowicie firmą Maschinenfabrich Gustav Eirich.

Na stoisku mieliśmy zaszczyt gościć Prezesa Zarządu Targów Pana dr Andrzej Mochoń, który wręczył dyplomy za kilkunastoletnią obecność na Targach METAL w Kielcach.

Międzynarodowe Targi METAL 2014 - Kielce Międzynarodowe Targi METAL 2014 - Kielce Międzynarodowe Targi METAL 2014 - Kielce

Międzynarodowe Targi METAL 2014 - Kielce Międzynarodowe Targi METAL 2014 - Kielce Międzynarodowe Targi METAL 2014 - Kielce

Międzynarodowe Targi METAL 2014 - Kielce Międzynarodowe Targi METAL 2014 - Kielce Międzynarodowe Targi METAL 2014 - Kielce