Producent urządzeń i linii technologicznych                            KONTAKT : tel. +48 32 282 65 03       FAX +48 32 289 60 13     e-mail: bitech@bitech.net.pl

 

Przedstawiciel i Partner Techniczny

Eirich Sinto Kuttner Jost Laempe ABP FAT

 

 

Kontakt

Producent urządzeń i linii technologicznych

BITECH Sp. z o.o.

Adres:

41-902 Bytom                 ul.Krucza 2        

 

Tel. Centrala.

+48 (32)282 65 03

Aktualności

Wrzesień 2014

Międzynarodowe Targi METAL 2014 - Kielce

BITECH Producent Urządzeń i Linii Technologicznych wspólnie z niemieckimi partnerami: SINTO HWS, Maschinenfabrik Gustav Eirich, Kuttner, ABP i Laempe wziął udział w jubileuszowych XX Targach METAL.

Na naszym stoisku gościliśmy nie tylko przedstawicieli odlewni, ale również Klientów z innych branż przemysłu polskiego.

Realizacja inwestycji dla Klientów w branżach po za odlewnictwem jest możliwa dzięki współpracy z naszym partnerem technicznym i handlowym, a mianowicie firmą Maschinenfabrich Gustav Eirich.

Na stoisku mieliśmy zaszczyt gościć Prezesa Zarządu Targów Pana dr Andrzej Mochoń, który wręczył dyplomy za kilkunastoletnią obecność na Targach METAL w Kielcach.

Międzynarodowe Targi METAL 2014 - Kielce Międzynarodowe Targi METAL 2014 - Kielce Międzynarodowe Targi METAL 2014 - Kielce

Międzynarodowe Targi METAL 2014 - Kielce Międzynarodowe Targi METAL 2014 - Kielce Międzynarodowe Targi METAL 2014 - Kielce

Międzynarodowe Targi METAL 2014 - Kielce Międzynarodowe Targi METAL 2014 - Kielce Międzynarodowe Targi METAL 2014 - Kielce

 

Listopad 2014

Exide Technologies S.A. w Poznaniu

W listopadzie 2014 roku Przedsiębiorstwo nasze przekazało do eksploatacji: Instalację przygotowania mas ołowiowych z dwoma mieszarkami próżniowymi firmy Eirich typu RV 11 VAC.

Sukcesem zakończyła się realizacja inwestycji w połączeniu z firmami: niemieckimi, hiszpańskimi i amerykańskimi, mająca na celu uruchomienie linii technologicznej do produkcji akumulatorów.

Naszym zadaniem było zrealizowanie linii technologicznej do produkcji pasty negatywnej i pozytywnej, służących do produkcji anod i katod we wszystkich akumulatorach produkowanych przez EXIDE Technologies.

Ciąg technologiczny został oparty na mieszarkach próżniowych produkcji firmy Maschinenfabrik Gustav Eirich.

Zastosowane zostały najnowsze technologie dostępne w świecie.

Materiał zdjęciowy możecie Państwo zobaczyć w zakładce GALERIA – EXIDE.

Exide Technologies S.A. w Poznaniu Exide Technologies S.A. w Poznaniu Exide Technologies S.A. w Poznaniu

Referencje

 

Styczeń 2015

Kooperacyjno – przedstawicielska umowa z niemiecką firmą FAT

W styczniu 2015 roku została podpisana umowa kooperacyjno – przedstawicielska z niemiecką firmą FAT.

FAT jest producentem linii technologicznych formowania w masach samoutwardzalnych oraz regeneracji mas samoutwardzalnych.

Naszym wspólnym celem jest realizacja inwestycji dla potrzeb w głównej mierze odlewnictwa na terenie rynku polskiego.

Producentów tego typu urządzeń technologicznych jest na świecie bardzo wąskie grono. Tym bardziej nasze wspólne działanie na rynku polskim jest właściwe i oczekiwane przez odlewnie.

Więcej szczegółów możecie Państwo znaleźć w zakładce – Formowanie w masach samoutwardzalnych i regeneracja mas formierskich i rdzeniarskich.

 

Czerwiec 2015

Międzynarodowe Targi GIFA w Dusseldorfie

W dniach od 16 do 20 czerwca odbyły się Międzynarodowe Targi GIFA 2015.

Podczas Targów odbyliśmy wiele interesujących rozmów z przedstawicielami dotychczasowych naszych Klientów, jak również nawiązaliśmy nowe kontakty, które zaowocowały podpisaniem kontraktów, lub stworzone zostały możliwości współpracy w przyszłości.

W każdym przypadku są to inwestycje, które będą realizowane wspólnie z naszymi niemieckimi partnerami, czyli firmami: Maschinenfabrik Gustav Eirich, Heinrich Wagner SINTO, Kuttner, ABP, Laempe&Moser SINTO, FAT.

Bardzo interesującą sprawą jest fakt wejścia w struktury SINTO producenta strzelarek, firmy Laempe&Moser. Dlatego też obecnie pełna nazwa to Laempe&Moser SINTO.

Podczas tych Targów na stoisku było już prezentowane nowe logo firmy.

Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć stoisk naszych partnerów.

Dużo więcej zdjęć z Targów można zobaczyć w zakładce GALERIA.

Międzynarodowe Targi GIFA w Dusseldorfie Międzynarodowe Targi GIFA w Dusseldorfie Międzynarodowe Targi GIFA w Dusseldorfie

Międzynarodowe Targi GIFA w Dusseldorfie Międzynarodowe Targi GIFA w Dusseldorfie Międzynarodowe Targi GIFA w Dusseldorfie

 

Grudzień 2015

Nowość. Kopalnia Piasku KOTLARNIA

W dniu 02.11.2015 r. nasze Przedsiębiorstwo przekazało do eksploatacji "Linię technologiczną suszenia, przesiewania i magazynowania piasku" w Kopalni KOTLARNIA.

Inwestycja została zrealizowana sprawnie i terminowo wspólnie z holenderską firmą TEMA (producent suszarnia fluidalnej) i niemiecką GKM (producent przesiewaczy). Przedsiębiorstwo nasze było Generalnym Wykonawcą Inwestycji.

Poniżej zamieszczamy pismo referencyjne naszego Klienta oraz zdjęcia. Więcej materiału fotograficznego z różnych etapów inwestycji można zobaczyć w zakładce Galeria.

Kopalnia Piasku KOTLARNIA Referencje KOTLARNIA Kopalnia Piasku KOTLARNIA

Kopalnia Piasku KOTLARNIA Kopalnia Piasku KOTLARNIA