Producent urządzeń i linii technologicznych KONTAKT : tel. +48 289 60 13 e-mail: bitech@bitech.net.pl

 

Przedstawiciel i Partner Techniczny

Eirich Sinto JÖST Laempe FAT

 

 

Kontakt

Producent urządzeń i linii technologicznych

BITECH Sp. z o.o.

Adres:

41-902 Bytom              ul.Krucza 2        

 

Tel. Centrala:

+48 (32)289 60 13

Topialnie metali

Topialnie metali

 

Firma ABP jest wiodącym w świecie producentem pieców i nagrzewnic indukcyjnych a jej program produkcji bazuje na najnowszych osiągnięciach techniki światowej i obejmuje:

Urządzenia i piece firmy ABP są szeroko stosowane w kraju i za granicą. Nasza firma od lat współpracuje z wyspecjalizowanymi jednostkami projektowymi na terenie kraju, co pozwala na zapewnienie kompleksowej obsługi Klienta przy stosunkowo niskich kosztach.

Jesteśmy w stanie złożyć ofertę również na dostawy, montaż, zainstalowanie, dokumentację i uruchomienie topialni indukcyjnej na warunkach "pod klucz". Zapewniamy współpracę z polskimi partnerami w zakresie urządzeń pomocniczych, fundamentów itd.

 

Piece Topiące

 

Urządzenia i piece firmy ABP są szeroko stosowane w kraju i za granicą. Nasza firma od lat współpracuje z wyspecjalizowanymi jednostkami projektowymi na terenie kraju, co pozwala na zapewnienie kompleksowej obsługi Klienta przy stosunkowo niskich kosztach. Zapewniamy współpracę z polskimi partnerami w zakresie urządzeń pomocniczych, fundamentów itd.W każdej chwili chętnie służymy naszymi informacjami, doświadczeniem oraz bogatą literaturą fachową, szczegółowymi informacjami o możliwościach finansowania przedsięwzięcia oraz w krótkim terminie jesteśmy w stanie złożyć ofertę wstępną na piece indukcyjne po uprzednim uzyskaniu od Państwa podstawowych założeń (pojemność pieca, moc itd.)

ABP - piece topiące oraz piece przetrzymujące dla metali żelaznych i nieżelaznych

ABP piece do przetrzymywania żeliwa

Urządzenia do zalewania

 

ABP Induction oferuje Piece indukcyjne do zalewania żeliwa szarego i sferoidalnego Asortyment wyrobów obejmuje następujące typy:

Urządzenia do automatycznego zalewania form firmy ABP sprawdziły się w najtrudniejszych warunkach, posiadamy wieloletnie doświadczenie zdobyte w odlewniach na całym świecie. Zalewarki ciśnieniowe, indukcyjnie podgrzewające, typu PRESSPOUR®, typ OCC. Piec zalewający PRESSPOUR®, typu OCC stosowany jest do automatycznego zalewania form stopami żelaza oraz stopami miedzi. Dostępne (w odniesieniu do żeliwa) w wersjach o pojemności od 2.900 kg do 25.000 kg oraz o mocy wzbudnika 130 do 500 kW Zalewarki ciśnieniowe, bez funkcji podgrzewania POUROMAT, typu OCU. Urządzenie POUROMATUrządzenie POUROMAT ma podobną budowę jak urządzenie PRESSPOUR®, z tą różnicą że syfon wlewowy i wylewowy połączone są z dnem, w przeciwieństwie do urządzenia zalewającego z podgrzewaniem metalu POUROMAT może być całkowicie opróżniany na czas postoju. Dostępne w wersjach o pojemności od 2.400 kg do 7.000 kg.